Kerékpár sikerek

Albertirsai Kerékpár Sikerek!

Bencsik Márton (8éves) megnyerte a 6 futamból álló 2007. évi MTB (hegyikerékpár) Magyar Kupát. Szintén első lett a "StrázsahegyiTekerő" elnevezésű, monori kerékpárversenyen. A Zalakaroson megrendezett MTB Országos Bajnokságon 2.helyezést ért el, és az MTB diákolimpia országos döntőjében, Salgótarjánban is 2. lett. A májusban Veresegyházán megtartott TRIATLON diákolimpia Pest megyei döntőjében 2. lett és így továbbjutott az országos döntőbe.

Bencsik Ákos (14 éves) abszolút 1. helyen végzett a Mátra-
kör országúti kerékpárverseny 8 km-es távján, a "Strázsahegyi Tekerőn" pedig 2. lett. A hegyikerékpár diákolimpián 8., az OB-n 12. helyezést ért el, a Magyar Kupában pedig összetettben a 15. helyen végzett.